İstabuL Metin 2 Private Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstabuL Metin 2 Private Server

Türkçe Metin2 Private Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MERHABA KAYIT OLMA SORUNU

3 posters
YazarMesaj
ajanyasam

MERHABA KAYIT OLMA SORUNU Empty
MesajKonu: MERHABA KAYIT OLMA SORUNU   MERHABA KAYIT OLMA SORUNU Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 12:24 pm

ben galiba bu forumdaki tek kullanıcıyım Smile ama sizi tebrik ediyom guzel bir pwp acmısnızda ben nasıl kaydolcam bulamadım yarıdm pls Shocked Very Happy Embarassed clown rendeer
[GM]wyverN
Admin
[GM]wyverN

MesajKonu: Geri: MERHABA KAYIT OLMA SORUNU   MERHABA KAYIT OLMA SORUNU Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 3:59 pm

Arkadaşlar Henüz Serverimiz Acilmadi Bizden Önceki Baska Bir Sahis 5 Aralikta Süresi Dolacak Olan Bir Vps Almis. O Arkadasin Süresi Bitince Biz Alacagiz Vpsyi Ve Tahminen 5 Aralik saat 20:00 da ./start Komutunu Verecegiz. Gerekli Bilgilere Forumumuzdan Ulaşabilirsiniz. İyi Günler.
https://istanbulmt2.yetkin-forum.com
neo_nazi

neo_nazi

MesajKonu: Geri: MERHABA KAYIT OLMA SORUNU   MERHABA KAYIT OLMA SORUNU Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 1:10 am

[GM]wyverN demiş ki:
Arkadaşlar Henüz Serverimiz Acilmadi Bizden Önceki Baska Bir Sahis 5 Aralikta Süresi Dolacak Olan Bir Vps Almis. O Arkadasin Süresi Bitince Biz Alacagiz Vpsyi Ve Tahminen 5 Aralik saat 20:00 da ./start Komutunu Verecegiz. Gerekli Bilgilere Forumumuzdan Ulaşabilirsiniz. İyi Günler.

yaw her yerde her datacenterde vps kaynıyor neden oraya mahkum oldunuz ki ?? amaç açmak ise ben vps bulurum size

MERHABA KAYIT OLMA SORUNU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba....